Loading color scheme

Rozhodli jste se splnit si svůj sen a nechat postavit pro sebe a svou rodinu pěkný dům? Nyní už pouze hledáte firmu, která tento váš nápad zrealizuje v krátkém čase a za dobrou cenu? Potom jste ji už nejspíš našli! Naše společnost FASS systém s.r.o. vám nabízí kompletní zhotovení domu od základů až po ty nejmenší detaily v interiéru.Při samotné stavbě s vámi budeme samozřejmě všechny podstatné věci konzultovat. Jinak se ovšem o stavbu v podstatě starat nemusíte. Práce provádíme na klíč,a po jejich dokončení vám předáme kompletní stavbu bez sebemenších vad. Následně stačí dům pouze zařídit dle svého vkusu a následně se nastěhovat.Soukromá stavební společnost FASS systém s.r.o. se postupem času a praxí vyprofilovala v uznávaného dodavatele staveb na klíč,popřípadě,dle přání zákazníka provedení dílčí stavby.Koncentrace klíčových stavebních profesí spolu s vybudováním technickým zázemím,které i zásluhou spolehlivých obchodních partnerů poskytuje ucelený komplex dodávek služeb.

 

25 let zkušeností ve stavebnictví

Již jsme realizovali celou řadu projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce RD, nebo dílčích stavebních prací. Firma zaměstnává jen zkušené odborníky a spolupracuje s prověřenými řemeslníky. Využíváme technologie od renomovaných dodavatelů.

  •  Realizace v domluvených termínech
    Potrpíme si na dobrou organizaci práce a proto plníme sjednané termíny.
  •  Zákazník na prvním místě
    Rádi vám splníme každé přání v oblasti stavebních prací a dodávky materiálů.
Proč si vybrat naši firmu

Majitel firmy pan Fekete vám zaručí, že bude stavba dotažena dle dohody do posledního detailu. Firma FASS systém s.r.o. je držitelem prestižního ocenění pro malé a střední firmy pro rok 2018, organizátor Economia, a.s., Hospodářské noviny