Loading color scheme

Naše firma FASS systém s.r.o. si vám dovoluje nabídnout své služby v oblasti kompletních či částečných rekonstrukcí domů, bytů či nebytových prostor. Provádíme drobné i náročnější stavební úpravy. Zajišťujeme samozřejmě i rozvod vody, odpadů, topení a nových elektroinstalací.

Lze se na nás obrátit v případě potřeby přestavby bytového jádra z původního umakartového na zděné. Kvalitně provedeme i kompletní rekonstrukce rodinných či bytových domu. Všechny práce provedeme v maximální možné kvalitě a v co nejkratším čase. Je nám totiž jasné, že jen málo kdo by chtěl přebývat v polorozbořeném domově déle než nezbytně nutnou dobu. Po dokončení naší práce uvedeme vše do perfektního stavu a zůstane po nás pouze památka v podobě nových zrekonstruovaných místností.

 

Máme zkušenosti se zakázkami malého i většího rozsahu. Rádi Vám pomůžeme s částečnou rekonstrukcí bytu, stejně jako s kompletní rekonstrukcí rodinného domu od sklepa po podkroví. Dále jsme schopni provést rekonstrukci obytných budov s desítkami bytových jednotek i velké nebytové prostory.

25 let zkušeností ve stavebnictví

Již jsme realizovali celou řadu projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce RD, nebo dílčích stavebních prací. Firma zaměstnává jen zkušené odborníky a spolupracuje s prověřenými řemeslníky. Využíváme technologie od renomovaných dodavatelů.

  •  Realizace v domluvených termínech
    Potrpíme si na dobrou organizaci práce a proto plníme sjednané termíny.
  •  Zákazník na prvním místě
    Rádi vám splníme každé přání v oblasti stavebních prací a dodávky materiálů.
Proč si vybrat naši firmu

Majitel firmy pan Fekete vám zaručí, že bude stavba dotažena dle dohody do posledního detailu. Firma FASS systém s.r.o. je držitelem prestižního ocenění pro malé a střední firmy pro rok 2018, organizátor Economia, a.s., Hospodářské noviny