Loading color scheme

SANACE

Krédem naší společnosti je pomáhat lidem měnit jejich stavby tím, že ze starých uděláme nové a z vlhkých vytvoříme suché. Tam, kde jiní končí, my začínáme, když neustálé zlepšování kvality je pro nás standardem a vždy se snažíme předčit i ta nejnáročnější očekávání našich zákazníků. Na každý projekt pohlížíme optikou, jakoby jejich stavby patřily nám, proto každý návrh řešení a doporučení snese jen ta nejpřísnější měřítka.

 

POKLÁDKA DLAŽEB

Pokládáme dlažby.Rozhodně se na nás neváhejte obrátit. Dlažbu byste měli vybírat nejen podle toho, co se vám líbí, ale také podle účelu. My vám ochotně poradíme a ulehčíme vám rozhodování. Přesně víme, jaká dlažba se hodí kolem domu nebo třeba kolem bazénu.

 

VÝSTAVBA PLOTŮ

Realizujeme výstavby všech druhů plotů na klíč.
Pokud požadujete odbornou stavbu plotu okolo vašeho domu, zahrady či průmyslového areálu, jste na správném místě. V krátkém čase a s veškerým servisem posoudíme vhodnost vybraného druhu oplocení, poskytneme odborné poradenství a zpracujeme podrobnou položkovou kalkulaci. Stavbu plotu jsme schopni realizovat včetně likvidace původního oplocení a kompletní dodávky materiálu pro nové oplocení.

Funkce plotu

Základní funkcí plotu je ochránit pozemek a oddělit jej od pozemku jiného. Díky široké nabídce lze ploty volit kromě zajištění dostatečného soukromý také jako prvek, který tvoří s domem a zahradou jeden estetický celek. Díky mnohaleté praxi jsme schopni navrhnout ideální řešení v podobě plotu, který bude nejen kvalitně zpracovaný a postavený, ale rovněž budu mít funkci estetickou.

Zajistíme dlouhou živostnost vašeho plotu

Dostatečně hluboké základy sloupků plotu a kvalitně provedená podezdívka (pokud si ji stavba plotu vyžaduje) jsou velmi důležité faktory, které životnost plotu prodlouží. Dostatečně hluboké základy sloupků zajistí odolnost plotu vůči povětrnostním vlivům a kvalitní podezdívka bude minimalizovat zarůstání spodní části plotu trávou. Vhodně zvolený materiál hraje doslova zásadní roli při zajištění dlouhé živostnosti oplocení. Před provedením stavby plotu vhodný materiál doporučíme, zohledňujeme vždy hlavní funkci, kterou má plot dle majitele splňovat. V neposlední řadě je důležité důsledné dodržování technických postupů při jednotlivých krocích stavby plotu. Při stavbě používáme profesionální vybavení a především certifikované materiály. Naše práce je vždy odvedena špičkově a klientům garantujeme záruku 72 měsíců na provedené práce i materiál.

Novela zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon

Rádi bychom Vás informovali, že s novelou stavebního zákona (platná od 1.1.2018) dochází ke zjednodušení procesu výstavby plotu. Stavba plotu již nemusí být ohlašována úřadům a ke stavbě plotu není nutný souhlas sousedů. Zmíněné ulehčení administrativní zátěže ale neplatí pro případy, kdy plot hraničí s veřejným prostranstvím/pozemkem (například chodník) nebo je nižší než 2 metry.

25 let zkušeností ve stavebnictví

Již jsme realizovali celou řadu projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce RD, nebo dílčích stavebních prací. Firma zaměstnává jen zkušené odborníky a spolupracuje s prověřenými řemeslníky. Využíváme technologie od renomovaných dodavatelů.

  •  Realizace v domluvených termínech
    Potrpíme si na dobrou organizaci práce a proto plníme sjednané termíny.
  •  Zákazník na prvním místě
    Rádi vám splníme každé přání v oblasti stavebních prací a dodávky materiálů.
Proč si vybrat naši firmu

Majitel firmy pan Fekete vám zaručí, že bude stavba dotažena dle dohody do posledního detailu. Firma FASS systém s.r.o. je držitelem prestižního ocenění pro malé a střední firmy pro rok 2018, organizátor Economia, a.s., Hospodářské noviny