Loading color scheme

PROČ JE DŘEVOSTAVBA DOBROU VOLBOU?

Víte, proč jsou dřevostavby tak oblíbené, a stále více žádané?

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály, má výborné tepelně-izolační vlastnosti, na pohled vytváří příjemné prostředí a také krásně voní. Důležité však je i to, že současně splňuje ta nejpřísnější ekologická měřítka a je to energeticky nejúspornější materiál, jaký si můžete zvolit.

Důvodů proč stále více lidí volí právě dřevostavby je hned několik a asi nejčastěji zmiňovaným je bezpochyby rychlost výstavby. Rychlost výstavby u dřevostavby je průměrně 3 – 6 měsíců, a to v závislosti na typu konstrukce a způsobu montáže. Další důvodem proč jsou dřevostavby tak žádané, je suchý proces výstavby. Suchým procesem stavby se do konstrukce dřevostavby nedostává žádná “vestavěná” vlhkost. Díky tomu je dřevostavba hygienicky nezávadná a zamezí se tím nežádoucí budoucí tvorbě plísní a mikroorganismů. Těchto neduhů je však dřevostavba ušetřena.

Při rozmýšlení jaký typ domku zvolit, je třeba si ujasnit prvních pár požadavků – jaký máte pozemek, jak velký domek chcete mít a co vše budete na pozemku kolem domku mít (garáž, zastřešené posezení nebo bazén). Pokud jste rozhodnutí pro určitý typ domku, začneme spolupráci s Vámi.

 
Výborné izolační a akustické vlastnosti

Velké množství lidí v posledních letech volí dřevostavby právě kvůli tomu, že mají skvělé izolační vlastnosti. Velice rychle se vytopí a jsou k tomu zapotřebí minimální náklady, což vám pomůže ročně ušetřit tisíce korun. Je to dáno použitím sendvičové konstrukce a kvalitních tepelně-izolačních oken i dveří. Pro dosažení stejného tepelného komfortu navíc u dřevostaveb stačí mnohem menší tloušťka stěny než v případě zděných domů, jelikož je tepelná izolace obsažena přímo v samotné konstrukci.


Bojíte se, že vás kvůli tenkým stěnám bude rušit venkovní hluk? V našich dřevostavbách nic takového nehrozí. Společnost FASS systém s.r.o. používá sendvičovou konstrukci, kde se střídají materiály s různou hmotností a dynamickou tuhostí, což je nejlepší řešení zvukově-izolačních stěn. Díky tomu naše dřevostavby nabízí výborné odhlučnění.

25 let zkušeností ve stavebnictví

Již jsme realizovali celou řadu projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce RD, nebo dílčích stavebních prací. Firma zaměstnává jen zkušené odborníky a spolupracuje s prověřenými řemeslníky. Využíváme technologie od renomovaných dodavatelů.

  •  Realizace v domluvených termínech
    Potrpíme si na dobrou organizaci práce a proto plníme sjednané termíny.
  •  Zákazník na prvním místě
    Rádi vám splníme každé přání v oblasti stavebních prací a dodávky materiálů.
Proč si vybrat naši firmu

Majitel firmy pan Fekete vám zaručí, že bude stavba dotažena dle dohody do posledního detailu. Firma FASS systém s.r.o. je držitelem prestižního ocenění pro malé a střední firmy pro rok 2018, organizátor Economia, a.s., Hospodářské noviny